Základné služby > Prístup na internet

Internet v mobile - a máte skutočný internet v mobile!

Tvoja Easy a Fix karta ti odteraz umožní kedykoľvek sa pripojiť na internet! Služba Prístup na internet je automaticky dostupná pre všetkých zákazníkov. Stačí si len správne nastaviť mobilný telefón a dvere do sveta internetu máš otvorené.

Cenník služby Prístup na internet

Dátový prenos cez UMTS, EDGE a GPRS € s DPH
Cena za 1 MB prenesených dát 1,9524*

* Účtovací interval pre službu Prístup na internet je 10 kB pre všetky APN (WAP, Internet) aj všetky služby a účtuje sa ako suma odoslaných a prijatých dát. Využívanie dátových služieb v roamingu je spoplatňované podľa cien platných pre Easy Roaming.

Informačné SMS-ky

O každej zmene kreditu po spoplatnenom dátovom prenose môžeš byť informovaný bezplatnou SMS správou, ak si túto notifikáciu aktivuješ na bezplatnej Easy linke 12350 pod voľbou 3.4.

Internet v mobile

Keď už máš Prístup na internet, je tu pre teba unikátna služba Internet v mobile. Pre prístup k obľúbeným internetovým stránkam a e-mailom už nepotrebuješ počítač. So službou Internet v mobile je internet pre teba dostupný kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom tvojho mobilného telefónu. Pred inštaláciou prehliadača si prosím prečítaj licenčné podmienky pre používanie tohto softvéru.

Administrácia služby Prístup na internet

Pre bezplatnú aktiváciu služby Prístup na internet: Telefón si môžeš nastaviť na Easy linke 12350 alebo priamo tu.

Pre deaktiváciu služby Prístup na internet:
Pomoc a podpora

Telefonická podpora:
volajte 12345