Ako sa stať partnerom

T-Mobile ponúka atraktívny a marketingovo mimoriadne výhodný partnerský program pre spoločnosti a firmy, ktorých produkty a riešenia môžu využívať platformy siete alebo technológií T-Mobile. Podstatou partnerského programu je možnosť vzájomnej ponuky služieb koncovým zákazníkom.

Cieľom partnerského programu je podporovať vývoj nových mobilných aplikácií a umožniť partnerom jednoduchší prístup na trh s týmito aplikáciami. Čo všetko vám teda partnerský program ponúka?

Marketingová podpora

T-Mobile vám ponúka podporu pri propagácii vášho riešenia a uľahčí vám preniknúť a presadiť sa na trhu riešení.

Katalóg partnerských riešení
T-Mobile vám ponúka možnosť zaradiť vaše riešenie do katalógu partnerských riešení, ktorý je umiestnený na webovej stránke T-Mobile a týmto spôsobom sprístupniť váš produkt firemným zákazníkom. Katalóg je vybraným zákazníkom k dispozícii aj v tlačenej podobe a je pravidelne aktualizovaný. Prezentácia partnerských riešení formou katalógu slúží koncovým zákazníkom nato, aby sa zoznámili s bohatými možnosťami mobilných aplikácií ako aj nato, aby si vyhľadali tú najvhodnejšiu pre nich.

Certifikát
T-Mobile udeľuje partnerom, ktorých riešenia spĺňajú vybrané funkčné, technické a kvalitatívne podmienky, certifikát “Solution Partner”. Certifikát je vyjadrením dôvery T-Mobile v kvalitu partnera a tiež naznačuje vzájomný vzťah medzi T-Mobilem a poskytovateľom riešenia. Certifikát znamená pre koncového zákazníka istotu, že mobilné riešenie certifikovaného partnera spĺňa podmienky kvality v danej oblasti.

Komunikácia zákazníkom
T-Mobile predstavuje svojim zákazníkom jednotlivé riešenia aj prostredníctvom vlastných komunikačných kanálov.

Podpora pri predaji

T-Mobile dáva možnosť ponúkať riešenia certifikovaných partnerov svojim zákazníkom prostredníctvom vlastnej predajnej siete a obchodných reprezentantov, ktorí medzi prvými poznajú potreby zákazníkov. Spoluprácou s T-Mobilom môžete takto osloviť nových klientov.

Podpora pri vývoji

Informácie
T-Mobile ponúka partnerom poskytnutie vybraných technických informácií, ktoré umožňujú jednoduchší vývoj mobilných aplikácií partnermi.

Nástroje
T-Mobile ponúka partnerom poskytnutie vybraných programových nástrojov pre vývoj mobilných aplikácií.

Zaujala vás naša ponuka?
Ak máte záujem o spoluprácu, vyplňte prosím kontaktný formulár. Upresnite prosím váš produkt, s ktorým sa chcete uchádzať o spoluprácu. My vás budeme kontaktovať.
Pomoc a podpora

Telefonická podpora:
volajte 12345