Monitoring a ochrana vozidiel > Fleetware

Ponúkame najlepší Fleetware servis a špičkové technológie v oblasti sledovania stavu a prevádzky firemnej flotily automobilov – osobných, nákladných aj úžitkových vozidiel. Kompletný balík, ktorý Vám pomôže získať prehľad o fungovaní Vášho vozového parku, ako aj zvýšenie efektivity jeho využitia. Ako časovej tak aj finančnej.
S jednoznačným cieľom: Autopark pod palcom.

Kľúčové výhody

Nasadením riešenia Fleetware získate

Popis a bližšie informácie

Vozidlové jednotky CarPosition pracujú v reálnom čase, používajú technológiu a-GPRS, využívajú výlučne bezpečné spôsoby prenosu dát a majú nízke prevádzkové náklady. Údaje ktoré sa ukladajú do vozidlovej jednotky sa okamžite odosielajú na dispečing. Dáta sa môžu prenášať na jedno miesto v databáze a cez vnútropodnikovú sieť distribuovať na dispečerské (klientske) pracoviská. Možnosti vizualizácie sú rozsiahle. Okrem polohy je možné sledovať prevádzkové parametre (činnosť technologickej nadstavby, spotrebu PHM, telemetrické dáta vozidla ...), smer pohybu, stopu za vozidlom s nastaviteľnou dĺžkou, prejdenú vzdialenosť, status vozidla, atď. Rozsah záleží na požiadavkách klienta a na konfigurácii.

Pre klientov, ktorí majú menší počet vozidiel je pripravená web služba, ktorá ponúka všetky hlavné výhody desktop riešenia. Umožňuje sledovanie vozidiel v reálnom čase, s možnosťou tvorby tlačových zostáv a kompletný mapový server pre tvorbu trás a vyhľadávanie záujmových bodov.

Schéma riešenia

Schéma riešenia

Kontakty

DATACAR, s.r.o.
Piešť II, 129
Detva
862 12

045/546 94 32
www.datacar.sk
Monitoring a ochrana vozidiel

Monitoring a ochrana vozidiel