S Easy Plus voláš a SMSkuješ celý deň za polovicu!

Volaj a SMS-kuj všetkým so zľavou až 50 %

Tie najlepšie časy zažiješ len s Easy Plus. Veď všetko máš teraz so zľavou až 50 % – volania, SMS-ky, MMS-ky aj dáta. Stačí, ak si aktivuješ vernostný program Easy Plus na Easy linke 12350, ešte v ten deň si dobiješ kredit aspoň za 9 € a až 30 dní máš všetko so zľavou 50 %.

Podmienky využívania Easy Plus

Všetko za polovicu
  1. Zavolaj na bezplatnú Easy Linku 12350
  2. Na Easy Linke si bezplatne aktivuj službu Easy Plus (volba 0)
  3. Následne si v ten istý deň po zaktivovaní služby dobi svoj kredit sumou minimálne 9 €
  4. Od nasledujúceho dňa si môžeš užívať polovičné ceny s Easy Plus; Polovičné ceny platia na volania, SMS, MMS a dáta (v rámci služby Prístup na Internet ) v rámci Slovenska
  5. Výhody Easy Plus ti platia po dobu 30 dní
  6. Pokiaľ si počas týchto 30 dní dobiješ svoj kredit sumou minimálne 9 €, bude ti služba Easy Plus bezplatne predĺžená na ďalších 30 dní
  7. Pokiaľ si svoj kredit nedobiješ v lehote 30 dní, bude ti po tomto čase služba deaktivovaná. Pokiaľ by si si chcel službu Easy Plus opätovne aktivovať, musíš znova zavolať na bezplatnú Easy Linku 12350 podľa bodu 1)
  8. Výhody Easy Plus nie je možné súčasne využívať a kombinovať s akciou podniku „volania po 3. minúte v sieti T-Mobile zadarmo“. V prípade aktivácie služby Easy Plus výhody ponuky „volania po 3. minúte v siete T-Mobile zadarmo“, ak ich už účastník využíva automaticky zaniknú a nebudú ďalej účastníkovi poskytované.
Ponuka platí do 31. 12. 2011 pre nových aj existujúcich zákazníkov. Podmienkou využívania programu je aktivácia programu a následné vstupné dobitie kreditu minimálne vo výške 9 € v deň aktivácie. Výhody programu Easy Plus platia od nasledujúceho dňa po dobití kreditu po dobu 30 dní, s automatickým predĺžením na ďalších 30 dní pri ďalšom dobití minimálne vo výške 9 € počas využívania výhod programu, a zahŕňajú zľavu 50 % z ceny volaní, SMS, MMS správ a dátového prenosu v rámci sietí v SR s výnimkou tzv. prémiových služieb (napr. audiotexové služby, zábavné a informačné služby). Polovičné ceny sa neuplatňujú na zľavnené ceny pri využití osobitnej akciovej ponuky Podniku. Program Easy Plus je možné aktivovať k službe Easy Team/Easy Nonstop/ Easy Extra SMS/Easy Duo. Výhody Easy Plus nie je možné súčasne využívať a kombinovať s akciou Podniku volania po 3. minúte v sieti spoločnosti T-Mobil zadarmo. V prípade aktivácie služby Easy Plus výhody ponuky „volania po 3. minúte v siete T-Mobile zadarmo“ automaticky zaniknú a nebudú ďalej účastníkovi poskytované.
Pomoc a podpora

Telefonická podpora:
volajte 12345