Surf&Music

SNM

Sťahuj hudbu z katalógu niekoľko 100 tisíc skladieb!

S web’n’walk Surf&Music si môžeš stiahnuť do mobilu nekonečne veľa hudby. Tak si ho aktivuj a za mesačný poplatok si vyber a nasťahuj toľko hudby, koľko len chceš!

S programom Surf&Music máš:
1 GB dát na sťahovanie muziky z katalógu, a hudba ťa už nič viac nestojí,
50 MB dát určených na surfovanie po nete.

Program Surf&Music môže byť tvoj, ak máš aktivovaný mesačný paušál.

Zabudni na nudu – vyber si spomedzi obrovského množstva pesničiek od vydavateľstva Universal Music. Do katalógu sú pridávané stále nové a nové hity od svetových aj slovenských hviezd. Tak si ich pusť!

Aktivačný poplatok0 (0)
Mesačný paušál7,90 (238,00)
Cena za stiahnutie Full Songs0 (0)
Voľný objem dát na stiahnutie Full Songs cez APN WAP a internet  1 GB
Voľný objem dát pre APN WAP a internet50 MB
Spoplatňovanie nad voľný objem dát, € (Sk)/MB0,900 (27,11)

Aktivuj si službu Surf&Music priamo v mobile!
Pošli bezplatne MUSIC na 321 a klikni na prijatú linku. Potom pokračuj podľa ďalších inštrukcií priamo na stránke, ktorá sa ti zobrazí.Poznámka:
Cena je uvedená v € (Sk) s DPH. Ponuka platí od 8. 7. 2009 pri súčasnom prevzatí záväzku viazanosti na 12 mesiacov na využívanie služby web‘n‘walk Surf&Music. Službu Surf&Music je možné aktivovať na SIM karte s mesačným programom Vo veľkom, Relax, Viac, Služba Partner, 250 SMS Viac alebo Podnikateľ. Tarifkačný interval na prevádzku služby Surf&Music v rámci siete T-Mobile Slovensko je 1 kB pre všetky APN a všetky služby a účtuje sa ako suma prijatých a odoslaných dát. Využívanie dátových služieb v roamingu sa riadi samostatným cenníkom dátových služieb pre službu Roaming. Po uplynutí doby viazanosti bude služba poskytovaná naďalej za štandardnú cenu podľa platného Cenníka programov a služieb.

Späť