Novinky > Prejdite k T-Mobilu aj so svojím číslom!

Prejsť k T-Mobilu je teraz ešte jednoduchšie! 

Rozhodli ste sa stať zákazníkom T-Mobilu? Prejdite k nám aj so svojim telefónnym číslom! Stačí navštíviť niektoré z T-Centier a o všetko ostatné sa postaráme.

Od 1. septembra 2009 bude prenesenie čísla k T-Mobilu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Prenesieme vám ho už do 5 pracovných dní. Je to veľmi jednoduché. Stačí navštíviť ktorékoľvek T-Centrum a požiadať o prenesenie vášho súčasného čísla k nám. Nie sú potrebné žiadne ďalšie potvrdenia, ani návštevy predajne. Služby a výhody T-Mobilu využívate okamžite. Priamo v T-Centre si môžete vybrať akýkoľvek mesačný program aj s akciovým telefónom. Poskytneme vám k nemu SIM kartu a dočasné telefónne číslo, ktoré môžete využívať pokým váme prenesieme vaše pôvodné číslo. Vaše súčasné telefónne číslo k nám môžete preniesť priamo na mesačný program, Easy kartu alebo môžete požiadať o bezplatnú zmenu Vášho súčasného T-Mobile čísla za prenášané číslo.

Aby prenesenie čísla prebehlo bez komplikácií, mali by ste sa pred podaním Žiadosti o prenesenie uistiť, že: Pri prenose vášho telefónneho čísla vám priamo v T-Centre skopírujeme telefónny zoznam z pôvodnej SIM karty na novú.

Tip

Chcete zistiť, v ktorej sieti sa nachádza číslo, na ktoré voláte? Môžete to urobiť nasledovnými spôsobmi:
Pomoc a podpora

Telefonická podpora:
volajte 12345